piątek, 6 lipca 2012

Ku przestrodze !!!

Wiele osób zastanawia się czy coś wydarzy się podczas Igrzysk w Londynie i co oznacza przed stadionem znak trzech węży na kiju.
Odpowiedź już jest znana, otóż znak węża na kiju był symbolem władzy, pojawił się on już w Mitologii greckiej i posługiwali się nim bogowie, tacy jak Hermes czy bogini Irys.
Jak wiemy po bogach nie ma ani śladu, ponieważ doszło do transformacji, do zmiany w świecie i dziś już tylko o nich możemy dowiedzieć się z książek. Bogowie Ci chcieli za bardzo zawładnąć światem, co się komuś bardzo nie spodobało. Doszło do degradacji, dążącej do unicestwienia tego świata. W późniejszych czasach znów pokazał się ten symbol laski z wężem. Miało to miejsce za czasów Egipcjan. Słynnym Nam wszystkim Faraon posługiwał się nią. Dzięki posiadaniu jej czuł się najpotężniejszy, nietykalny, chciał również podporządkować sobie świat. Co też komuś się nie spodobało i znowu doszło do transformacji czyli tzw. oczyszczenia. Dlaczego więc naród tak potężny jak Egipt musiał przejść oczyszczenie, a piramidy nie zostały naruszone? stało się tak, gdyż chciano Nam coś przekazać. Zawarte są w nich wskazówki, które mają Nas ostrzec, oraz uchronić przed kataklizmem. Ale jakim? Dlaczego mitologia została unicestwiona skoro bogowie ci mieli niezwykłą potężną moc? Chęć zawładnięcia i pochłaniania na własną korzyść narodu, czy też świata, jest zaliczana do pychy. Każdy z Nas jest człowiekiem i ma prawo decydować o własnym życiu, co chce robić i kim chce być. Narzucane są Nam normy, do których musimy się dostosować. Jesteśmy manipulowani przez świat. W Naszych czasach do wyższych sfer należą - rząd, parlament, sejm. Wracając do stadionu i symboliki trzech węży na kiju, ma to powiązanie z tym co wyżej napisałam. Pierwszy wąż symbolizuje bogów greckich, drugi wąż Egipcjan, a trzeci dzisiejszy świat. Biorąc pod uwagę inne spojrzenie, stadion ten jest największym stadionem świata, dlaczego więc symbol ten znalazł się obok? Otóż to ma to znaczenie. Stadion ten jest największy i wyjątkowy, ponieważ arena grecka, na której odgrywały się walki też była potężna. Koloseum jest szczególne a stadion został skonstruowany na jego obraz. Co więc ma on wspólnego z Egipcjanami? konstrukcja stadionu składa się z piramid na wierzchołku. Anglia zawsze była potężnym państwem, patrzącym pod siebie. Brakuje tam miłości i zjednoczenia. Poprzez wykorzystanie pewnych symbolów chciała pokazać swą potęgę. Komuś tez to się nie spodobało. W najbliższym czasie czeka Nas potężny atak, mający na celu przejście przez potężny przełom, transformację. Pojmij więc to na czas i zrozum, że jak nie będzie miłości i zjednoczenia, zginiesz i Ty. Zmień więc się i otwórz trzecie oko by móc uchronić siebie i najbliższych. Może da się to odwrócić i zmienić bieg wydarzeń, oraz zachęcić ludzi do oczyszczenia i zmiany, bo nie dobro materialne jest najważniejsze tylko wnętrze człowieka. Na obrazie słynnego malarza na tle węży była także kostucha, która oznacza, że nadchodzi totalne oczyszczenie i mamy być czujni. Zegar wskazuje godzinę 11:08, więc można wywnioskować, że to 11 sierpnia. Lecz pamiętajmy, że decydują o tym siły wyższy i albo coś z tym zrobimy, albo to one zrobią z Nami porządek. Tak jak było za czasów Bogów czy też Egipcjan. Załączam parę obrazków byś bardziej mógł się temu przyjrzeć.

window.setTimeout(function() { document.body.className = document.body.className.replace('loading', ''); }, 10);